top of page

Někdy je to skrytý detail, který dává městskému prostoru jeho jedinečný charakter

Podívejte se kolem sebe na své cesty městem. Ulice, chodníky, parkoviště. Každý detail, který vidíte, byl pečlivě navržen a vytvořen. A některé z těchto detailů jsou tak diskrétní, že si jich ani nevšimnete... dokud vám je někdo neukáže. Dlaždice COMCON® CD. Máte-li na starosti návrh nebo správu městské komunikace, pak jde o produkt, který by mohl zcela změnit váš pohled na to, jak je možné vytvářet efektivní, bezpečné a vizuálně atraktivní prostředí. Tyto dlaždice mají jedinečnou vlastnost – jejich design se dá naprosto přizpůsobit okolní dlažbě. To nejzajímavější na nich je možnost vytvoření dojmu chodníkové mozaiky díky prolisům 5 x 5 mm v rozestupech 60 x 60 mm. Jednoduchý, ale geniální detail, který vytváří vizuální harmonii a koherenci prostoru.


A co je ještě lepší? Díky svému profilovanému povrchu zaručují dokonalou orientaci nevidomých v prostoru a neobyčejnou protiskluznost, a to i na mokrém či zasněženém povrchu. Bez ohledu na počasí, jejich bezpečnost je nekompromisní. Ať už potřebujete dlažbu bílou, černou, tmavě šedou nebo hnědou, vše je možné.

Všichni architekti, projektanti, odborníci na bezpečnost v dopravě a správci komunikací zvažte tento detail při své další práci. Není to jen o estetice. Jde o bezpečnost. Jde o kvalitu života lidí, kteří těmito prostory chodí.


Pokud vám příspěvek přišel hodnotný, sdílejte ho dále. Možná se tím dostane k tomu správnému člověku, který změní náš každodenní život k lepšímu.63 views

Comments


bottom of page